Неділя, 26 Вересня 2021
589 Місячний календар снів 18 - 31 грудня 2017
538
0
Раздел: Місячний календар снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Місячний календар снів 1 – 17 грудня 2017

Місячний календар снів 1 – 17 грудня 2017

1 грудня 2017

П’ятниця
14-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 15:30 Місяць у Тельці

Значення снів в 14-й місячний день

Сни цієї доби не мають великого значення, але вони можуть показати вашу приховану здатність, яку слід було б розвинути, і тому тільки в цьому сенсі їх слід розглянути. Як правило, вони не збуваються. Тому, якщо ви прокинетеся з спогадом про сон, в якому було щось сумне і неприємне, не надавайте значення.

2 грудня 2017

субота
15-й місячний день Зростаючий місяць
починається о 15:59 Місяць у Тельці

Значення снів в 15-й місячний день

Сни в цю добу можуть бути різного характеру, все буде залежати від вашого внутрішнього стану. Якщо вам наснився яскравий хороший сон, то він може збутися, правда, якщо ви про нього не будете розповідати. Якщо щось важке, то ваше внутрішньо стан знаходиться в дисбалансі, займіться собою. Крім того, по тому, який був сон – хороший, яскравий, барвистий або похмурий, тьмяний, і не приємний – ви можете визначити, яка енергія у вашій підсвідомості зараз переважає, світла чи темна. Часто бувають віщі сни, які дають інформацію на найближчий місяць.

3 грудня 2017

Неділя
16-й місячний день Повний місяць о 18:46
починається о 16:35 Місяць у Близнюках

Значення снів в 16-й місячний день

Сняться, як правило, сни, які допомагають зняти внутрішнє напруження, або вказують на те, що ви дуже напружені, якщо вам вдалося визначити ступінь вашого напруги за допомогою сну, то в житті пошукайте способи більшого розслаблення. Наприклад, для розслаблення можуть підійти: шавасана, релаксуючий маслений масаж або лазня. Сни, які ви побачили, можуть бути різними – і хорошими, і хаотичними – не прагнете їх інтерпретувати, головне завдання цього сну, очистити вас і привести вашу систему до балансу, тому якщо ви побачите щось жахливе, це говорить про те, що ваша підсвідомість чиститься від негативу. Сон може навіть допомогти позбутися від недуги. Він може допомогти знайти рівновагу в житті і заспокоїти. Сон може протягом доби нести одужання хворої людини, а здоровому допомогти позбутися від внутрішньої напруги. У них може бути інформація для подальшого духовного розвитку. Може відбутися спілкування з вашим Ангелом Хранителем. Якщо ви правильно скористаєтеся енергетикою цього дня і заздалегідь підготуватися, дотримуючись протягом 16-х місячної доби рівновагу в поведінці, то під час сну ви реально отримаєте максимальний цілительський сеанс.

4 грудня 2017

Понеділок
17-й місячний день Остання чверть
починається о 17:22 Місяць у Близнюках

Значення снів в 17-й місячний день

Як відомо, цю місячну добу пов’язані з активністю жіночої енергії, в тому числі з її сексуальної частиною. І як наслідок, сни є відображенням того, наскільки у вас гармонійно йде реалізація сексуальної енергії. Сон може показати наскільки вона у вас пригнічена, і який ступінь нереалізації ваших сексуальних бажань і фантазій. Звичайно, перш за все потрібно розуміти, що мається на увазі не пристрасні сексуальні бажання, а ваша здатність творчо реалізуватися через спілкування з протилежною статтю. Тому якщо вам вдалося визначити ступінь напруги або перекоси, постарайтеся негайно зайнятися вирівнюванням спотворень і шукайте творчий вихід для своєї сексуальної енергії. Так, якщо вам знятися приємні сни, то це говорить про те, що ви проявляєте свою творчість, і в стосунках з протилежною статтю у вас все в порядку. Якщо не приємні сни, значить вам треба більше приділяти увагу прояву творчості, і поправити справи в стосунках. Сни цієї доби, можуть виповнитися протягом найближчих трьох днів. Вони можуть провіщати успіх

Читайте також:  Місячний календар снів 18 - 30 червня 2017

5 грудня 2017

Вівторок
18-й місячний день Остання чверть
починається о 18:21 Місяць у Раку

Значення снів в 18-й місячний день

Сни цього дня несуть в собі наше відображення. Якщо зіставити наш образ уві сні з образом в життя, можна зрозуміти, наскільки ми далекі від реалізації бажаного. Якщо нам сниться, що ми активні, напористі, енергійні і т.д., а в житті навпаки сильно пригнічені і пасивні, значить, треба шукати баланс: намагатися проявляти активність, енергійність в одних ситуаціях, терпіння і спокій в інших. Якщо уві сні ви такий же, як і в житті, і у вас не виникає відчуття або бажання змін себе, значить, в підсвідомості немає протиріч з вашими уявленнями про себе. Якщо сон вказав на дисбаланс, на протиріччя в підсвідомості, то запишіть сон і ще протягом цієї місячної доби спостерігайте, які проблеми буде показувати вам оточення, запишіть їх, все зіставте і приступайте до роботи. Якщо підготуватися заздалегідь, налаштуйтеся на сон, щоб він вам допоміг побачити протиріччя з підсвідомістю, перед сном покладіть зошит і ручку поруч, щоб якщо ви прокинетеся, змогли записати сни. Сни також можуть вказати на те, що заважає вам жити, можуть бути підказки, як подолати проблеми, в тому числі і зі здоров’ям. Хороший сон віщує прибуток і вдалі придбання. Сни можуть збутися.

6 грудня 2017

середа
19-й місячний день Остання чверть
починається о 19:31 Місяць у Раку

Значення снів в 19-й місячний день

Складний день, і сни теж можуть бути неприємні. Тому якщо вам наснився поганий сон, прочитайте після сну якусь молитву, наприклад «Отче Наш» або скажіть ‘Куди ніч туди і сон’, і уявіть, як сон розсіюється. У цей день краще не намагатися самому інтерпретувати сон, краще звернутися до професіоналів, так як сон несе не буквальне значення, а приховує в собі психологічні проблеми підсвідомості.

7 грудня 2017

четвер
20-й місячний день Остання чверть
починається о 20:47 Місяць у Леві

Значення снів в 20-й місячний день

Сон може швидко здійсниться. У цю місячну добу ви можете ‘замовити’ сон за своїм бажанням. Наприклад, відправитися уві сні туди, де хочеться побувати. Можете спробувати наснитися комусь в цей день є шанс увійти в чужий сон. Можливо рішення проблем, за допомогою сну, вихід в тонких світів. Існує прикмета, що якщо в цей день вранці погана погода, то сон може збутися в цю ж добу.

Читайте також:  Місячний календар сновидінь з 1 - 15 травня 2019

8 грудня 2017

П’ятниця
21-й місячний день Остання чверть
починається о 22:06 Місяць у Леві

Значення снів в 21-й місячний день

Головне завдання снів в цю добу, показати наскільки проявляється в житті ваша творча енергія, пригнічена вона зовсім або мало виражена. В інших аспектах сни не мають значення і рідко збуваються.

9 грудня 2017

субота
22-й місячний день Остання чверть
починається о 23:24 Місяць у Діві

Значення снів в 22-й місячний день

Відносно снів багатоликий день. Сни можуть бути і просто порожні, що не має сенсу розгадувати, і ті, які вкажуть вам куди рухатися, в якому напрямку змінитися. Так як цей місячний день Ганеші – Бога знань, що допомагає долати перешкоди, то через сон можна вирішити проблеми, отримати одкровення, і нову інформацію, нові знання. В цей день, перед тим як лягти спати, можна налаштуватися на одкровення уві сні або знання, можете що-небудь згадати, задати питання. Але не забудьте все записати, прокинувшись, для вилучення вірною інформації.

10 грудня 2017

Неділя
22-й місячний день Остання чверть
триває з ранку Місяць в Діві

Значення снів в 22-й місячний день

Відносно снів багатоликий день. Сни можуть бути і просто порожні, що не має сенсу розгадувати, і ті, які вкажуть вам куди рухатися, в якому напрямку змінитися. Так як цей місячний день Ганеші – Бога знань, що допомагає долати перешкоди, то через сон можна вирішити проблеми, отримати одкровення, і нову інформацію, нові знання. В цей день, перед тим як лягти спати, можна налаштуватися на одкровення уві сні або знання, можете що-небудь згадати, задати питання. Але не забудьте все записати, прокинувшись, для вилучення вірною інформації.

11 грудня 2017

Понеділок
23-й місячний день Остання чверть
починається в 00:41 Місяць у Терезах

Значення снів в 23-й місячний день

Сон “дежавю”. Сни обманом і навіть протилежні дійсності. Те, що сниться в цю місячну добу, треба розуміти з точністю до навпаки. Можуть снитися важкі сни, це пов’язано з енергетикою діб. Іноді сняться сни, пов’язані з проблемами соціального характеру, сни які показують, де ви себе не приймаєте.

12 грудня 2017

Вівторок
24-й місячний день Остання чверть
починається в 1:54 Місяць у Терезах

Значення снів в 24-й місячний день

Сни цієї місячної доби показують, в якому стані знаходиться ваша сексуальна енергія, ваші творчі сили, внутрішні сили і, в цілому, ваш потенціал. Якщо сон хороший, значить, у вас все в порядку, якщо навпаки, то шукайте пробоїни. Або у вас не налагоджені відносини з протилежною статтю, або ви не досить Творці музики в стосунках і життя, або ваші внутрішні сили подрастратілісь, і варто зайнятися їх відновленням. Іноді сни цієї доби, можуть показати минулі життя, але тоді життя хоче дати пряму вказівку, з чим вам треба впоратися.

Читайте також:  Місячний календар сновидінь з 1 - 15 грудня 2019

13 грудня 2017

середа
25-й місячний день Остання чверть
починається в 3:07 Місяць у Терезах

Значення снів в 25-й місячний день

Вважається, що це день віщих снів. Важливо в цей день при інтерпретації снів застосовувати інтуїцію. Хоча образи бувають дуже чіткі, все ж слухайте свій внутрішній голос. Якщо ви побачили в цю ніч щось не приємне, прочитайте вранці молитву і вмивайтеся холодною проточною водою, нехай вона все понесе.

14 грудня 2017

четвер
26-й місячний день Остання чверть
починається в 4:17 Місяць в Скорпіоні

Значення снів в 26-й місячний день

Сни в цю місячну добу можуть показати ваші звички і пристрасті, від яких добре б позбутися. Якщо ви побачили себе в ролі диктатора, то поумерьте свою гординю, якщо навпаки ваша роль мала, ви бачите себе, наприклад, жебраком, то у вас занадто занижена самооцінка. У снах в цей день ви можете побачити таємні сторони своєї душі. Якщо ж уві сні побачити блискавку – це попередження про те, що треба приборкувати гординю і марнославство. У цю добу бувають сни, які покращують настрій. Сни можуть виповнитися, особливо кольорові.

15 грудня 2017

П’ятниця
27-й місячний день Остання чверть
починається в 5:26 Місяць в Скорпіоні

Значення снів в 27-й місячний день

День, коли збуваються не лише сни, але і прикмети. Сни несуть інтуїтивні знання, розуміння оточуючих людей, подій. Вони можуть відкрити нам справжню суть речей. Якщо, наприклад, ви підозрюєте когось у своїх підступах і зраді, а вам сниться, що він виносить вас на руках з вогню – ваші підозри безпідставні, ця людина справжній друг, йому можна довіряти. Але з інтерпретацією снів в цей день будьте уважніше, можна легко помилитися, тому краще звернутися до людини, яка добре розбирається в психології снів.

16 грудня 2017

субота
28-й місячний день Остання чверть
починається о 06:34 Місяць у Стрільці

Значення снів в 28-й місячний день

У цю місячну добу можна працювати зі снами. Сни можуть вказати на перешкоди, труднощі в справах і способи їх подолання. Сни в цю добу віщі. У них ви можете побачити своє майбутнє. Робіть висновки і знайте: сон тільки попереджає, а збудеться він чи ні – залежить від вас. Уві сні людина може побачити, ким він був у попередньому житті. Крім цього, сни в цей день відображають чуттєвий світ людини, його емоційну сферу, сферу любові, і тому при тлумаченні сну можна розглянути перешкоди, пов’язані з проявом любові, і, знайшовши підказку, слідувати їй.

17 грудня 2017

Неділя
29-й місячний день Остання чверть
починається в 7:38 Місяць у Стрільці

Значення снів в 29-й місячний день

Енергетика доби складна, це накладає свій відбиток і на сни. Перед тим, як лягти спати, запаліть свічку і очистіть в будинку простір. Протягом доби постарайтеся зберігати рівновагу, гарний настрій. Сни, які побачите, проаналізуйте по можливості з психологом. Сновидіння можуть бути складними, неприємними і страшними, але в даному випадку це відображення вашого підсвідомості і того, що в ньому накопичилося, від чого треба очиститися.

Отзывы и комментарии к статье Місячний календар снів 1 – 17 грудня 2017
Top