Субота, 21 Травня 2022
3314 Місячний календар стрижок на Березень 2020
668
0
Раздел: Календар стрижки

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Місячний календар стрижок на Березень 2020

Місячний календар стрижок на Березень 2020

Читайте также: Обзор автомобиля Lada Vesta Sport 2019

1 березня

Неділя

Схід: 09: 45

Захід: 00: 27

7 місячний день

Видимість: 39%

Зростаючий місяць

Місяць у Близнюках

Стрижка в період 7-х місячної доби не рекомендується, так як може значно послабити організм. Волосся після неї будуть виглядати втомленими і тьмяним. Але при цьому Ваша інтуїція істотно підвищаться. Вдалою буде забарвлення в природні тони, вона підсилить привабливість і сексуальність. Зачіску в цей день найкраще підібрати спокійну з кучерявими локонами, це підвищить захисні сили організму.

Вплив: + / – + –
Місячний календар стрижок на 1 березня 2020 року

2 березня

понеділок

Схід: 10: 06

Захід: 01: 41

8 місячний день

Видимість: 49%

перша Чверть

Місяць у Близнюках

День підходить для візиту до перукаря – стрижка вийде вдалою і оздоровить волосся, до того ж додасть довголіття. Чи не бажана забарвлення, вона не протримається довго і може призвести до непорозумінь і конфліктів з близькими. Експерименти із зачіскою будуть до речі – можна завити локони або зробити проділ. Стрижки і зачіски, зроблені в 8-е місячна доба підвищать Ваш авторитет в очах оточуючих Вас людей.

Вплив: + / – ++ / – +
Місячний календар стрижок на 2 березня 2020 року

3 березня

вівторок

Схід: 10: 34

Захід: 02: 54

9 місячний день

Видимість: 59%

Зростаючий місяць

Місяць у Близнюках

День не підходить для вирішення будь-яких було справ. Стрижки в цей місячний період також вкрай не бажані. Зачіски шкоди не завдадуть, але і сподіватися на вдалий результат теж не варто. Непотрібний день для косметичних процедур, таких як забарвлення або завивка. Є велика ймовірність хвороби після відвідування перукарні в сатанинський день.

Вплив: + / – ++
Місячний календар стрижок на 3 березня 2020 року

4 березня

середа

Схід: 11: 14

Захід: 04: 05

10 місячний день

Видимість: 69%

Зростаючий місяць

Місяць у Раку

День гарний для творять справ, спрямованих на гармонізацію себе або навколишнього світу, але не для серйозних змін. Тому від стрижки краще відмовитися, вона негативно позначиться на структурі волосся. Добре міняти зовнішній вигляд за допомогою нових зачісок або забарвлення в якийсь незвичний для Вас колір. Сприятливий період для початку циклу оздоровчих процедур для волосся.

Вплив: – + / – ++
Місячний календар стрижок на 4 березня 2020 року

5 березня

Четвер

Схід: 12: 09

Захід: 05: 07

11 місячний день

Видимість: 79%

Зростаючий місяць

Місяць у Раку

День відмінно підходить для будь-яких починань. Нова стрижка дозволить перетворити зовнішність, надати волоссю здоровий і доглянутий вигляд. Зачіски в цей місячний день краще вибирати строгі і класичні з зібраними волоссям. Буде вдала забарвлення і оздоровлюючі косметичні процедури. В результаті нової зачіски є ймовірність налагодити відносини з протилежною статтю, підвищити свій авторитет серед оточуючих і посилити дар до передбачення.

Вплив: – +++
Місячний календар стрижок на 5 березня 2020 року

6 березня

П’ятниця

Схід: 13: 20

Захід: 05: 57

12 місячний день

Видимість: 87%

Зростаючий місяць

Місяць у Леві

Проходять 12-е місячна доба під заступництвом символу Серце, що сприяє відновленню доброго взаємини з рідними і близькими. Цей день підходить забарвлення і завивки волосся, оздоровлення і відновлення їх спеціальними складами. Волосся в цей час добре вбирають їх корисні компоненти і насичуються силою. Негативно на них може позначитися тільки стрижка, яка послабить їх стан і накличе невдачі на володаря.

Вплив: ++ / – ++
Місячний календар стрижок на 6 березня 2020 року

7 березня

субота

Схід: 14: 44

Захід: 06: 36

13 місячний день

Видимість: 94%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

13-е місячна доба прекрасно підходять для зміни у всіх сферах життя, в тому числі і в зовнішності. Сьогодні можна зробити нову зачіску або укладання, яка вдало змінить Ваш образ і перетворить зовнішній вигляд. Не рекомендується в цей період тільки проводити процедури з фарбуючими і змінюють структуру волосся складами, так як результат виявиться невтішним і принесе Вам невдачу в справах.

Вплив: ++ / – ++
Місячний календар стрижок на 7 березня 2020 року

Читайте також:  Місячний календар стрижок на Січень 2020

8 березня

Неділя

Схід: 16: 15

Захід: 07: 04

14 місячний день

Видимість: 98%

Зростаючий місяць

Місяць в Діві

14-й день по календарю Місяця несе в собі досить енергії для того, щоб реалізувати справи, що нагромадилися і плани. Сьогодні стрижка або нова укладання принесуть у Ваше життя удачу і підвищення добробуту, а волоссю додадуть блиск і життєву силу. Не рекомендується проводити процедури з фарбуючими, оздоровлюючими і відновлюють речовинами, вони не матимуть потрібного дії і гроші будуть витрачені даремно.

Вплив: ++ / – + –
Місячний календар стрижок на 8 березня 2020 року

9 березня

понеділок

Схід: 17: 49

Захід: 07: 27

15 місячний день

Видимість: 99%

Повний місяць

Місяць в Діві

Сьогодні час для простих запланованих рутинних справ. Похід до перукаря здатний розладнати і зіпсувати як настрій, так і стан волосся. Не варто також сьогодні робити складні або екстравагантні зачіски. Не рекомендується забарвлення і завивка – ефект буде короткочасний і нестійкий. У цей місячний день маніпуляції з волоссям можуть Вас послабити і збільшити ризик хвороб.

Вплив: ++ / – ++
Місячний календар стрижок на 9 березня 2020 року

10 березня

вівторок

Схід: 19: 22

Захід: 07: 45

16 місячний день

Видимість: 98%

Спадаючий місяць

Місяць у Терезах

Даний місячний період не має до ведення справ і змін. Сьогодні не плануйте зміни зачіски або довжини волосся, так як ці задумки можуть привести до сумних наслідків з Вашими кучерями і всім зовнішнім виглядом. Є ймовірність, що стрижка принесе невдачу і зрада в Ваше життя. Сьогодні можна фарбувати, завивку, робити процедури, оздоровлюючі волосся.

Вплив: + / – + / – +
Місячний календар стрижок на 10 березня 2020 року

11 березня

середа

Схід: 20: 54

Захід: 08: 02

18 місячний день

Видимість: 93%

Спадаючий місяць

Місяць у Терезах

18-й день місячного календаря не розташовує до активності. Відкладіть відвідування перукарні на інший місячний день, так як сьогодні стрижка або нова зачіска призведе до погіршення здоров’я не тільки волосся, але і всього організму в цілому. Якщо зміни в зовнішності необхідно виконати сьогодні, не протипоказане фарбування, завивка, ламінування. Можна провести оздоровлюючі процедури, зробити маску або обгортання.

Вплив: + / – + / – +
Місячний календар стрижок на 11 березня 2020 року

12 березня

Четвер

Схід: 22: 26

Захід: 08: 18

19 місячний день

Видимість: 86%

Спадаючий місяць

Місяць у Терезах

19-е місячна доба відносяться до сатанинському часу, яке несе в собі невдачі і конфлікти з оточуючими. Тому стрижку або нову зачіску краще відкласти, сьогодні вона принесе незадоволення своїм виконанням і послабить здоров’я. Не варто також виконувати складні зачіски з плетінням, найкращий варіант на сьогодні – розпущене локони. Чи не протипоказані незначна зміна кольору пасом або структури волосся.

Вплив: + / – + / – +
Місячний календар стрижок на 12 березня 2020 року

13 березня

П’ятниця

Схід: 23: 55

Захід: 08: 36

20 місячний день

Видимість: 77%

Спадаючий місяць

Місяць у Скорпіоні

У 20-й день місячного календаря багато що із задуманого по плечу. Однак для зміни іміджу час вибрано невдало – стрижки змінять зовнішність не в кращу сторону, додадуть їй неестетичний вигляд, погіршать стан волосся. З цієї ж причини не варто створювати нових зачісок і укладок. Утриматися слід від зміни кольору і структури волосся, це буде згубно діяти на Ваш образ і поточні справи.

Вплив: – + / – +
Місячний календар стрижок на 13 березня 2020 року

14 березня

субота

Схід: немає

Захід: 08: 57

21 місячний день

Видимість: 67%

Спадаючий місяць

Місяць у Стрільці

День насичений енергією і вдалим збігом обставин. Сьогодні – час міняти все навколо, тому будуть вдалі операції зі зміни зачіски, довжини волосся або їх кольору. Відвідавши перукаря, Ви гарантовано придбаєте гарну стрижку або зачіску, що підніме настрій. Забарвлення теж буде вдалою, якщо обраний світлий або дуже яскравий відтінок. Ваш образ стане більш свіжим, а волосся придбають блиск і здоровий вигляд.

Вплив: – + / – +
Місячний календар стрижок на 14 березня 2020 року

15 березня

Неділя

Схід: 01: 21

Захід: 09: 24

22 місячний день

Видимість: 56%

Спадаючий місяць

Місяць у Стрільці

Сьогоднішній місячний день направлений на творення. В цей час відвідування перукарні не варто відкладати, тому що стрижка і фарбування поліпшать фінансові справи і піднімуть настрій. Змінюючи імідж за допомогою нової зачіски, не відходьте від обраного стилю і тоді успіх Вам гарантовані. Сьогодні можна проводити процедури, які покращують і оздоровлюють його.

Вплив: – + / —
Місячний календар стрижок на 15 березня 2020 року

16 березня

понеділок

Схід: 02: 39

Захід: 09: 58

23 місячний день

Читайте також:  Календар стрижки та краси на червень 2018 року

Видимість: 46%

третя Чверть

Місяць у Стрільці

23-й день за місячним календарем насичений дратівливістю і агресією. Сьогодні не рекомендується відвідувати перукаря, так як нова стрижка не додасть Вам доглянутості та краси, швидше за послабить здоров’я волосся. Сьогодні можна поекспериментувати з зачіскою, змінити колір волосся або завити їх. Можна здійснювати оздоровлюючі процедури, вони нададуть позитивний ефект.

Вплив: – + / – + / – +
Місячний календар стрижок на 16 березня 2020 року

17 березня

вівторок

Схід: 03: 47

Захід: 10: 43

24 місячний день

Видимість: 35%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

24-й місячний день відрізняється високою активністю, проте від серйозних змін зовнішності в цей час краще утриматися, так як є ймовірність невдач. Стрижка сьогодні зіпсує стан волосся, приверне до Вас хвороби. А нова зачіска вийде невдалою і зіпсує настрій надовго. Чи не протипоказані процедури по фарбуванню і оздоровлення структури волосся. Особливо вдало вийде варіант з темними відтінками палітри.

Вплив: – + / – +
Місячний календар стрижок на 17 березня 2020 року

18 березня

середа

Схід: 04: 41

Захід: 11: 40

25 місячний день

Видимість: 26%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Сьогодні не варто виконувати термінові роботи і приймати поспішні рішення. Не плануйте на ці дні похід до перукаря, так як стрижка може залучити погіршення зору і загального стану здоров’я в цілому, зміна іміджу і зачіски приверне до Вас негативну енергетику пліток. Утримайтеся в цей час і від хімічних змін структури волосся – фарбування та інші процедури ефекту не дадуть, але можуть залучити у Ваше життя конфлікти і сварки.

Вплив: – + / – +
Місячний календар стрижок на 18 березня 2020 року

19 березня

Четвер

Схід: 05: 22

Захід: 12: 46

26 місячний день

Видимість: 18%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

26-е місячна доба повні негативної енергетики, тому день не підходить для ведення справ і початку змін, вони в більшості своїй будуть невдалими. Тому відкладіть похід до перукаря на інший місячний день, стрижка або зачіска, зроблена сьогодні, погіршать Ваш вид і негативно позначаться на здоров’ї організму. Чи не протипоказані тільки процедури по фарбуванню в натуральні відтінки палітри і оздоровлюючі процедури на органічних засадах.

Вплив: – + / – +
Місячний календар стрижок на 19 березня 2020 року

20 березня

П’ятниця

Схід: 05: 52

Захід: 13: 56

27 місячний день

Видимість: 11%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

День не підходить для здійснення активних дій і вирішення важливих питань. Сьогодні дуже корисна робота над собою – як внутрішня, так і зовнішня. Нова стрижка або зачіска додасть Вам сил і впевненості в собі, оздоровить волосся, додасть їм блиск і красу. Можливе забарвлення, тонування, відновлення волосся – всі ці процедури дозволять поліпшити не тільки стан структури пасом, але привернуть до Вас удачу і щастя.

Вплив: – + / – +
Місячний календар стрижок на 20 березня 2020 року

21 березня

субота

Схід: 06: 14

Захід: 15: 09

28 місячний день

Видимість: 6%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

День гармонії і неспішності доводиться на 28-е місячна доба, тому сьогодні не розпочинаються ніякі дії направлені на руйнування. Вирушаючи на стрижку або зміна зачіски, варто пам’ятати, що скорочуючи волосся, Ви ризикуєте привернути до себе невдачі. День успішний для проведення фарбування та інших операцій з волоссям, заснованих на застосуванні хімічних складів.

Вплив: – + / – +
Місячний календар стрижок на 21 березня 2020 року

22 березня

Неділя

Схід: 06: 32

Захід: 16: 21

29 місячний день

Видимість: 2%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Протягом 29-х місячної доби не рекомендується починати нові справи і вирішувати важливі питання. Це час для позбавлення від всього старого і непотрібного. Тому стрижка буде дуже до речі – разом з нею піде частина негативних впливів, отриманих за місяць. Зміна зачіски або нова укладання приверне до Вас увагу близьких і удачу в справах. А ось забарвлення може налаштувати Ваше оточення проти Вас.

Вплив: – + / —
Місячний календар стрижок на 22 березня 2020 року

23 березня

понеділок

Схід: 06: 46

Захід: 17: 33

29 місячний день

Видимість: 0%

Спадаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Протягом 29-х місячної доби не рекомендується починати нові справи і вирішувати важливі питання. Це час для позбавлення від всього старого і непотрібного. Тому стрижка буде дуже до речі – разом з нею піде частина негативних впливів, отриманих за місяць. Зміна зачіски або нова укладання приверне до Вас увагу близьких і удачу в справах. А ось забарвлення може налаштувати Ваше оточення проти Вас.

Вплив: – + / – +
Місячний календар стрижок на 23 березня 2020 року

Читайте також:  Місячний календар стрижок на січень 2019

24 березня

вівторок

Схід: 06: 59

Захід: 18: 44

1 місячний день

Видимість: 0%

Нова Місяць

Місяць в ОВЕН

Сьогодні – день гармонії і задумів, тому не варто щось починати, досить буде запланувати це на майбутнє. Стрижки в це день призначати не можна – волосся втратять частину енергії. Кращим варіантом зачіски на день буде коса. Хороший результат сьогодні дають забарвлення натуральними барвниками та процедури для оздоровлення волосся. Стрижка, зроблена в 1-й місячний день, може привести до хвороб і волосся, і їх володаря.

Вплив: — +
Місячний календар стрижок на 24 березня 2020 року

25 березня

середа

Схід: 07: 10

Захід: 19: 54

2 місячний день

Видимість: 1%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

Сьогодні – день починань, тому можна сміливо вирушати до майстра за новим образом. Стрижки в цей день принесуть волоссю енергії та піднімуть настрій. Відмінним рішенням буде спробувати нову укладку або зачіску. Корисно проводити оздоровчі та відновлювальні процедури для здоров’я волосся. Чи не протипоказана забарвлення, особливо натуральними фарбами. Але стрижки можуть привести до сварок і суперечок, аж до судових.

Вплив: – +++
Місячний календар стрижок на 25 березня 2020 року

26 березня

Четвер

Схід: 07: 22

Захід: 21: 05

3 місячний день

Видимість: 5%

Зростаючий місяць

Місяць в ОВЕН

День насичений сильної негативною енергетикою. Тому сьогодні – не підходящий час для нових стрижок і зачісок. Волосся можуть втратити частину свого здоров’я і доглянутого вигляду. У цей період рекомендуються тільки забарвлення і оздоровлюючі процедури натуральними засобами. До речі, сьогодні разом з волоссям є велика ймовірність втратити частину своїх захисних сил і стати більш вразливим для хвороб.

Вплив: – + / – ++
Місячний календар стрижок на 26 березня 2020 року

27 березня

П’ятниця

Схід: 07: 35

Захід: 22: 17

4 місячний день

Видимість: 10%

Зростаючий місяць

Місяць у Тельці

4-й місячний день приносить нестабільний настрій і бажання щось змінювати. Не піддавайтеся, затія виявиться невдалою. Стрижка погіршить Ваш вид і додасть волоссю неакуратне стан. Невдалі в цей час будуть і інші процедури з волоссям – завивка може зіпсувати кінці, а забарвлення хімічними складами – коріння волосся. Будь-які сьогоднішні маніпуляції з волоссям послаблять організм і зіпсують настрій, з’явиться невдоволення своїм виглядом.

Вплив: + – ++
Місячний календар стрижок на 27 березня 2020 року

28 березня

субота

Схід: 07: 50

Захід: 23: 30

4 місячний день

Видимість: 16%

Зростаючий місяць

Місяць у Близнюках

4-й місячний день приносить нестабільний настрій і бажання щось змінювати. Не піддавайтеся, затія виявиться невдалою. Стрижка погіршить Ваш вид і додасть волоссю неакуратне стан. Невдалі в цей час будуть і інші процедури з волоссям – завивка може зіпсувати кінці, а забарвлення хімічними складами – коріння волосся. Будь-які сьогоднішні маніпуляції з волоссям послаблять організм і зіпсують настрій, з’явиться невдоволення своїм виглядом.

Вплив: + / – ++
Місячний календар стрижок на 28 березня 2020 року

29 березня

Неділя

Схід: 08: 09

Захід: немає

5 місячний день

Видимість: 24%

Зростаючий місяць

Місяць у Близнюках

Гармонійний день підходить для вирішення практично будь-яких питань. Вдалі будь-які розпочаті справи. Період ідеально підходить для відвідування перукаря. Будь-яка, зроблена сьогодні, стрижка прикрасить Ваш зовнішній вигляд і додасть волоссю здоровий, доглянутий вигляд. Саме час для експериментів із зачісками та кольором волосся. Косметичні процедури на волоссі додадуть Вам удачі і матеріального добробуту.

Вплив: + / – ++ –
Місячний календар стрижок на 29 березня 2020 року

30 березня

понеділок

Схід: 08: 33

Захід: 00: 43

6 місячний день

Видимість: 33%

Зростаючий місяць

Місяць у Близнюках

День гарний для планування і початку нових справ, так як сьогодні відмінно працює інтуїція. Стрижка сьогодні, навіть сама мінімальна буде небажана. Зачіски та інші маніпуляції з волоссям з цієї ж причини на цей час краще не планувати. Не підходить день для забарвлення або оздоровчих процедур. Похід в перукарню в 6-й місячний день може зруйнувати Ваші енергетичні зв’язки і послабити організм.

Вплив: + / – ++
Місячний календар стрижок на 30 березня 2020 року

31 березня

вівторок

Схід: 09: 07

Захід: 01: 54

7 місячний день

Видимість: 43%

Зростаючий місяць

Місяць у Раку

Стрижка в період 7-х місячної доби не рекомендується, так як може значно послабити організм. Волосся після неї будуть виглядати втомленими і тьмяним. Але при цьому Ваша інтуїція істотно підвищаться. Вдалою буде забарвлення в природні тони, вона підсилить привабливість і сексуальність. Зачіску в цей день найкраще підібрати спокійну з кучерявими локонами, це підвищить захисні сили організму.

Вплив: – ++
Місячний календар стрижок на 31 березня 2020 року

Отзывы и комментарии к статье Місячний календар стрижок на Березень 2020
Top