П’ятниця, 7 Серпня 2020
3550 Медіа-група "Our Ua" - співпрацюємо з рекламодавцями
193
0
Раздел: Рекламодавцю

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Медіа-група “Our Ua” – співпрацюємо з рекламодавцями

Медіа-група “Our Ua” – співпрацюємо з рекламодавцями

Раді Вас вітати на нашому сайті.

Ми створили кілька проектів, спрямованих на жіночу аудиторію і не тільки; на фахівців в галузі сільського господарства, і технічно просунуту молодь; споживачів інформації новинних ресурсів; а також автомобілістів; для тих хто будує своїми руками; для людей пов’язаних з перукарським мистецтвом; поціновувачів моди і стилю.

Медіа-група “Our Ua” на сьогоднішній день керує рядом спеціалізованих проектів – тематичних сайтів і інформаційних порталів. Додайте свою інформацію про послуги вашої компанії, відгук про сайт або товар на один або кілька наших проектів і отримуйте більше відвідувачів і дзвінків.

Співпрацюємо з рекламодавцями

На сьогоднішній день Медіа-група “Our Ua” управляє рядом спеціалізованих проектів – тематичних порталів і соціальних мереж !!!.

Принципи діяльності Two Group

  • професіоналізм – ми професійно і швидко розміщуємо Ваші статті на обраному нашому проекті
  • швидкість і досконалість – ми йдемо в ногу з часом – тому на наших сайтах завжди свіжий і цікавий контент
  • партнерство – ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві як з великими рекламними агентствами, так і з приватними клієнтами
  • конфіденційність – будь-яка комерційна і приватна інформація є конфіденційною інформацією і не підлягає розголошенню, ні за яких обставин

Де б Ви не знаходилися

Додайте свою інформацію про послуги вашої компанії, відгук про сайт або товар на один або кілька наших проектів і отримуйте більше відвідувачів і дзвінків.

Будьте поруч з нами !!!!!

Ми із задоволенням пропонуємо рекламодавцям розміщення Ваших статей на наших проектах.

Рекламна новина або стаття про продукцію, акції або заходах – ідеальний варіант донести інформацію у вигідному для замовника ракурсі.

Читайте також:  Размещение статей сo ссылками на Sumy Stars

Приймаємо заявки на розміщення тематичних статей в нашому журналі. Бажано надсилати оригінальні матеріали з Вашими посиланнями (не більше 3 шт).

Ваша компанія може додати необмежену кількість своїх статей з посиланнями на один або кілька наших сайтів.

Заявки надсилайте на нашу поштову адресу. Дивіться на сторінці контактів.

Ми готові до співпраці!

У Вас є що прорекламувати? Тоді у нас є де розмістити Ваші статті і тексти з посиланнями на Ваш сайт. Все що потрібно зробити – написати нам. Ми зв’яжемося з Вами і уточнимо деталі, а далі … Можете заплатити нам навіть після розміщення Ваших статей.

Пишіть – нам буде цікаво співпрацювати з Вами. Будь ласка, викладіть суть Вашої пропозиції на нашу поштову скриньку: info@media-group.pp.ua

Або заходьте на наш офіційний сайт: Медіа-група “Our Ua”

Отзывы и комментарии к статье Медіа-група “Our Ua” – співпрацюємо з рекламодавцями
Top